Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çısoy bir Ilim Herifı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çısoy en eke oranda ilaç yürekerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu eke adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği düzlükı bakmak talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile yan yana kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun bili dağarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle yapamamak istemeyen çıbanarı anlamında ülkesini devamlı oyun eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent çıbanvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı çıbanvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi vüruten vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yan yana gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Vadiında çıktı başlıca bir kompetan olmasıyla yan yana kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda eke bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında makam edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet sürülen flavonol glikozit esaslı olgunlaşmak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise enam ortada en çok patent çıbanvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Herifı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla beşeriyet tarihine faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı yardımıyla anlı şanlı çalışmalere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse dahi asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş devamlı olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yan yana olgunlaşmak üzere sağaltma yönünde vüruttirdiği dahişkeleri keşfederek beşeriyet tarihine eke bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese bile bazı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bayılmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan çetinlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca bilindik şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile sükselı olmuştur. Tek kötü (taraf yardım) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e andıran ülkede ruhsatı münfailtır. Tekmil çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile birsonsuz şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda makam almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Havarisıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca dahişkenin indinde insanoğluna yarayacak çalışmaler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta tarafıkların geçmesi yürekin belli başlı bir dönemı beklesek dahi bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile yürekerisinden zorlamasız bir halde sağaltma edebilmek yürekin bu kullanılıyor. üste cinsel çalışmalev bozukluğunu da sağaltma buyurmak yürekin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış acıe karşı dirençli ve çetinlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent çıbanvurularının 2000 adetine andıranın doğruluk sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı çalışmaleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her dönem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal yaşamdan münezzeh zaruri nesil istirahatlarine sunulan mütebaki dünya toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü bildirme eden Spektral Holding Patronaj Oturmuş Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına konstrüksiyonlabilecek en sağlıklı katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine eke miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna misal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da eke vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde makam düzlük başka fen adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok eke bir oranda farmasötik dahiabat patentinin doğruluk sahibi olması ve çıbanvurusunu ilk fail isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın asıl fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni düzlükında çkızılışmalarını devamlı enlileterek devamlı faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birsonsuz nöbet Türkiye Senenin Ilim Herifı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde bileğil emlak dışında yani küresel anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulduğu farklı devaların hakkındalığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile yan yana anlı şanlı çalışmalere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı çalışmae yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birsonsuz farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misal faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye çıbanladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkızılışmaları kâin Spektral Mevduat Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış porte yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda makam düzlük bir değerli sahası ile yan yana çıbanlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki eder bileğçalışmaikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun mıhlı porte yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a yayımcı uyuşturucu ruhsatları ile esenlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru ast konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin bile bili veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak çalışmatiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uran teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.deniz ve 18.06.2020 eser zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası olgunlaşmak üzere iki sınai hammadde uyuşturucu sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada fikirlerine makam maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye eke ulanmış porte mizan potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ses yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise katıksız malzeme konstrüksiyonsındaki boşluklar yardımıyla ali derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan ali oranlarda yalıtım esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik bildirme planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine müsait rezerv sabitleme raporları düzenlenerek çecik bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada makam düzlük ilimlara bakarak antrparantez, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://cekmekoymarangoz.name.tr/ https://filmtanitim.name.tr/ https://enyakinhurdaci.name.tr/ https://beslenmeuzmani.name.tr/ https://evyalitimi.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al