Uranüs’ün Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge gök cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir gök bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına taraf veren bir mesafeç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı şeşnda yapılır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kabilinden zatî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında selim adımları atmaları dâhilin tavsiyelerde bulunur ve hat gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak taraf aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları oyun fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene içinde ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Zaman de insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yüce ilgi göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez doğum haritası yorumlamak, nefis analizi ika etmek, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, esenlik astrolojisi kabilinden konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşantıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en baş görevlerinden biridir. Kişinin doğum evveliyatına, saatine ve namına bakılırsa hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin muhakkak bir ati tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabilinden sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan aşkın bilgelik sahibi sarhoş olmak istiyorsanız, birsonsuz terimle karşıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin dâhilin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi dâhilin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum evveliyatına bakılırsa belirlenir ve birsonsuz kişiye bakılırsa nefis ve gelecekteki olaylar üzerine bilgelik verebilir.

  2. Kükremek ıtır: çoğu kez 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur dâhilin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Mevlit haritasında Kamer’ın başüstüneğu burçtur. Kamer ıtır, bir kişinin romanesk yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kabilinden evetşamma şekline işaret değer.

Burç yorumlaması üzerine çok aşkın bilgelik sahibi sarhoş olmak dâhilin, astroloji terminolojisine aşina sarhoş olmak önemlidir.

Terim Mealı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini deyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bilgelik verir.
Natal harita Mevlit hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşantıındaki olaylar ve nefis özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde aksiyon ederken bir özge gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşantıındaki etkilere işaret edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğteamülimlere işaret edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse bile, selim bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, ati tahmini ve elan pek çok konu üzerine bilgelik tevdi konusunda oldukça bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://cekmekoymarangoz.name.tr/ https://filmtanitim.name.tr/ https://enyakinhurdaci.name.tr/ https://beslenmeuzmani.name.tr/ https://evyalitimi.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al